BAYİ GİRİŞ
ÜRETİM

Fabrikamız 1000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olup, ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, OHSAS, ISO 10002 ve HELAL kalite sistemlerine uygun faaliyet göstermektedir.

 

Bünyesinde Tatlıses Gıda için özel olarak üretilmiş lavaş, lahmacun hatları bulunmakla birlikte IQF teknolojisini kullanarak üretim yapan sayılı gıda fabrikalarından biridir.

 

Fabrikamız gerek bünyemizde çalışan gıda mühendisleri ve teknikerlerince gerek ise yan denetçi yan kuruluşlar tarafından sürekli denetlenmektedir.

 

Hijyen ve sağlık için uygun şartlar için en hassas şekilde çalışan fabrikamız bir çok denetçi tarafından takdir ve beğeni toplamıştır.

 

Tatlıses Gıda olarak sizin için en sağlıklısını ve en lezzetlisini üretmek için çabalıyoruz. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve beğeni için teşekkür ederiz.

Bizden Haberler
BİZDEN HABERLER Tüm Haberler
Mutlu Müşteri Hattı
MUTLU MÜŞTERİ HATTI

Yeni web sitemizle siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için karşınızdayız. Mutlu Müşteri Hattımıza dilek, öneri ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz...


  • Tatlıses Çiğköfte İçin Öneri / Şikayet Formu için tıklayınız
Sosyal Projeler
SOSYAL PROJELER

Sosyal Sorumluluk; kamu, özel sektör ve sivil toplumun bir amaç etrafında toparlanarak, ortak yaşama yönlenmeleridir. Kendi çıkarlarının olduğu kadar toplumun genel çıkarlarını da geliştirecek ve koruyacak eylemlerin yapılmasıdır. Biz de Tatlıses ailesi olarak sosyal sorumluluk bilinciyle projelerimizi yerine gerçekleştirmekteyiz.ÜRÜNLERİMİZ Lahmacun Döner İskender Köfte
ADRES
İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Dilek Sk. No:3 Seyrantepe / İST
Tel: (212) 283 0767