BAYİ GİRİŞ
Lahmacun

Tatlıses Kebap restaurantlarında satışı ile başladı Tatlıses Lahmacun'un ünü.. Sonra tüm Türkiye'ye yayıldı bu eşi benzeri olmayan tat. 
 
Lahmacun kelimesi Tatlıses ismiyle beraber anılır oldu. Ancak bu geleneksel lezzet son teknoloji ile birleşmeli, hızlı hayat şartlarına ayak uydurmalı ve talepleri karşılamalıydı.
 
Anadoludan gelen özel üretim kırmızı etler ile imal edilen Tatlıses Lahmacun, incecik hamur ve bol malzeme ile hazırlandıktan sonra özel fırınlara girerek pişirilir, ardından IQF Individual Quick Frozen (Hızlı Dondurma) teknolojisi ile -40 derecede çok kısa sürede şoklanır. Böylelikle ürünün besin değerinde kayıp olmaz ve ilk günkü tazeliğini korur.
 
Çözündürmeden 180 - 200 derecelik fırında 3 dakika ısıtma ile hazır hale gelen Tatlıses Lahmacun'da, soya ve türevleri kesinlikle kullanılmamaktadır.
 
BESİN DEĞERLERİ (100 gr İÇİN)
 
Protein : 9,7 gr
 
Karbonhidrat : 30,3 gr
 
Yağ : 12,2 gr
 
Enerji : 287 Kcal.
Bizden Haberler
BİZDEN HABERLER Tüm Haberler
Mutlu Müşteri Hattı
MUTLU MÜŞTERİ HATTI

Yeni web sitemizle siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için karşınızdayız. Mutlu Müşteri Hattımıza dilek, öneri ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz...


  • Tatlıses Çiğköfte İçin Öneri / Şikayet Formu için tıklayınız
Sosyal Projeler
SOSYAL PROJELER

Sosyal Sorumluluk; kamu, özel sektör ve sivil toplumun bir amaç etrafında toparlanarak, ortak yaşama yönlenmeleridir. Kendi çıkarlarının olduğu kadar toplumun genel çıkarlarını da geliştirecek ve koruyacak eylemlerin yapılmasıdır. Biz de Tatlıses ailesi olarak sosyal sorumluluk bilinciyle projelerimizi yerine gerçekleştirmekteyiz.ÜRÜNLERİMİZ Lahmacun Döner İskender Köfte
ADRES
İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Dilek Sk. No:3 Seyrantepe / İST
Tel: (212) 283 0767